All_Star_Logo
Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

All-Stars ruszyło!

Po e-sportowych emocjach związanych z Mistrzostwami Świata należy nieco ochłonąć, więc z pomocą przychodzą nam przepełnione profesjonalnymi graczami z całego świata zawody All-Star 2015. Mieliśmy okazję zobaczyć już naszych bohaterów w akcji. Jak zatem wypadli zawodnicy poszczególnych regionów w dniu pierwszym? Sprawdźmy to!

Wyniki spotkań
Od samego początku gra zapowiadała się emocjonująco. Już pierwsza udana akcja spowodowała aż sześć zgonów z obu stron, lecz w ostateczności to Ameryka wysunęła się na chwilowe prowadzenie. NA cały czas była o krok przed rywalami, głównie za sprawą dobrej dyspozycji Meteosa na zac Zacu. Europa co rusz popełniała niepotrzebne błędy, ale na całe szczęście dla jej fanów potrafiła się ostatecznie odnaleźć i wrócić do gry, kiedy to gracze Teamu ICE odwrócili sytuację na polu walki w 21. minucie. W tym momencie „ogniści” zaczęli kopiować wcześniejszy styl gry oponentów, co niestety niezbyt się im opłaciło i spowodowało ich porażkę.

ICE EU LCS EU-LCS 1 - 0 NA-LCS1 FIRE NA LCS MVP: Huni (ICE) Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

W pojedynku drugim, Chiny ze zdecydowaniem pokazały swoją wyższość nad rywalami. Co prawda ze strony ich, jak i ich tajwańskich kolegów dało się zauważyć błędy, lecz zdecydowana większość należała do gorętszej części zawodników. Uzi i spółka nie pozwalali rywalom na zbyt wiele, wychodząc cało z większości opresji, a na szczególne wyróżnienie zasługuje kassadin Kassaidn Rookiego, który wręcz rozjeżdżał swoich przeciwników niczym rozpędzony walec, kończąc rozgrywkę z trzynastoma zabójstwami w kieszeni.

ICE LPL LPL-1 1 - 0 LMS FIRE LMS MVP: Rookie (ICE) Statystyki
Skrót(kliknij, aby otworzyć)

Ciężko było spodziewać się innego wyniku w tym meczu. Trzeba jednak przyznać, że faza linii zdecydowanie lepiej poszła zawodnikom IWC. leblanc Le Blanc Fakera nie mogła poradzić sobie z Kirą i jego lulu Lulu, a na górnej alei również gnar Gnar MaRina miał problemy z fiora Fiorą Smurfa. Kiedy jednak doszło do walk drużynowych, dzika karta pozostała już bez szans, a wynik meczu z 2-4 zmienił się na 24-4.

FIRE LCK 123px-LCK_logo 1 - 0 300px-2015IWCA ICE IWC MVP: PraY (FIRE) Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Najbardziej wartościowy gracz
Rookie Team ICE – Rookie: Prawdziwy kierujący chińskiego zespołu. Gwiazda Invictus Gaming wręcz zdominowała oponentów, nie pozostawiając im złudzeń, co do wyniku meczu. Całkiem dobrze zaprezentowali się również inni zawodnicy LPL, a szczególnie Clearlove na rengar Rengarze, jednak to właśnie kassadin Kassadin stał się największym gwoździem do trumny drużyny LMS.
Podsumowanie
Po pierwszym dniu rozgrywek na prowadzeniu utrzymuje się drużyna Lodu, lecz czy taki stan rzeczy utrzyma się po kolejnych meczach?

Team_Ice_LogoTeam ICE vs Team FIRElcs_client_hdr_1920x1080_worlds_0

Artykuły premium


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.